А взагалі, напевно Judas Priest я би назвав самою яскравою живою легендою для мене.
ну але дуже багато визначних людей, що когось окремо виділити нереально.
ну Сенну реально є за шо поважати і віднести до категорії Легенда. стільки позитивних якостей в одній Людині, що просто… тим більше в статті не говорилось, що легенда має бути обов"язково пов"язана з музикою
Не люблю говорити на такі теми, через великий спектр улюбленої музики. Не потрібно створювати собі ідолів, потрібно навчитись розуміти музику, вміти вловити її суть та ідею, з кожним півтоном співпереживати емоції автора.
Потрібно розвиватись, вчитись самовиражатись не забуваючи про тих людей, які зробили велий внесок у розвиток музики.
Ідеалів вдома не тримаю.
Якщо вибирати з музикантів тих, які свою музикою і справами змінили світ на краще, то такі звичайно є. Для мене це Джон Леннон.
З нині діючих, назву Боно з U2. Він є харизматичним дядьком, який справді привертає увагу до проблеми бідності. Крім того, жертвує немалі гроші на це. Звичайно, всіх таких людей можна критикувати. Наприклад, вокаліст AC/DC недавно висловився, що Боно його просто дратує. Політична і громадянська позиція успішного музиканта - це поняття дискусійне.
до речі, я як особистість (а я ж особистість, а не купа сіна) була б неможлива без мазепи ірини михайлівни, гладкої зоряни орестівни, тузяк ліани володимирівни, козак марії степанівни, мами, бабці, діда і вітчима. передаю привіт їм усім, якщо вони читають цю статтю.
зоряна орестівна - стяг наших можливостей та досягнень!!!! амінь.
в свою чергу хочу передати привіт симпатичній дівчинці в жовтій кепці, яку я зустріла в маршрутці 13.01. дівчинко, якшо ти це прочитаєш, знай: між нами і так нічого не могло бути.
список буде неповним, якщо я не згадаю коритко марту олегівну, чушак христину ярославівну, мазурика остапа зеновійовича (ніде правди діти), ярину боренько, отара довженка, ігоря карабіна і андрія кирчіва.
та блін, кумири??ними можна захоплюватись,(я не говорю про цього чюдіка FURER | 28.02.10 17:10:35 | #
цой - чурка дурна.
відповісти
для мене ідеал - ісус христос!)
та кожен з на- особливий погляд на музику, відповідно, музика в кожного "своя". Якщо, ми почнемо старатись бути подібними на когось… та блін, не буде більше "Цоїв"!!
а по темі, так, Цой був великою людиною. І справа ,в тому, що він нічого особливого не зробив, а просто він був такий..
До легенд хотів би віднести Рамоунс, які започаткували панк-рок і тим самим почали робити речі, які ніхто до них не робив!
я взагалі проти легенд. мені більше симпатичні люди, які щось корисне або цікаве роблять, не афішуючи свого імені.
як от the Residents, які протягом 30-и років виступали, записувалися і поширювали авангардне мистецтво, ніде не вказуючи своїх імен; або актор марк веббер, який знявся в 25 фільмах станом на 28-ирічний вік, а справою свого життя важає захищати безпритульних, хворих і знедолених. і живе з ними ж в коробках на вулиці.
а всі ці ваші розкручені уроди мене залишають байдужою.
"Розкручені уроди" - це ти, звичайно, перегнула. Я розумію, що ти говориш про людей, які вважають славу і популярність вищою метою і використовують для цього всі методи, включно з показовим веґетеріанством, благодійністю, захистом довкілля і усиновленням конголезьких дітей. Такі люди заслуговують хіба на презирство.
Проте є люди які відштовхуються від протилежного: використовують свою зароблену популярність для пропаганди певної ідеї, самі подають приклад. І я вважаю, що це добре. Людина, життя якої стало символом, здатна зробити більше: надихнути на добру справу багато людей. Мати Тереза стала символом не за власним бажанням - вона просто тяжко працювала, проте її приклад дає сили жити тисячам людей. Це, звичайно, ідеальний приклад. Є люди, яких критикувати легше: згадані мною Джон Леннон і Боно, Кріс Мартін з "Колдплей" чи Ді Капріо (який, до речі, не афішує скільки він жертвує "Зеленому хрестові", як і того, що їздить Нью Йорком на ровері - просто їздить і всьо). Ці люди в силу свого становища здатні зробити більше і вони роблять. Це заслуговує на повагу. Про того ж Марка Веббера з картонної коробки ти звідкись знаєш (певно, він погано відстрілював папарацці)
знаю з кількох рядків в інтернеті. кілька рядків в інтернеті пише і про тебе, і про мене.
як я вже сказала, я проти будь-якої легендарності. заслуга ді капріо в тому, що він їздить на ровері - така ж, як і будь-якого пересічного ровериста. а наголошення на тому, що це робить зірка - тільки додає марнославності тій зірці.
Не погоджуся. Якщо на ровері їздить відома людина - за нею це зробить пару десятків фанатів. Але це найпростіший приклад.
Будда, Лао Цзи, Ісус і Магомед - це теж легенди. Я не хочу приплітати до теми релігію, тому розглянемо їх, як історичні постаті. Хотіли вони увійти в історію чи не хотіли - це питання для дослідників. Але у Магомеда марнославство точно було присутнє. Думаю, що у інших трьох не без того.
Юлій Цезар, Наполеон, брати Кеннеді, Мартін Лютер Кінг, Пеле, Іоан Павло Другий, Міхаель Шумахер, Майкл Джексон - це теж легенди. Всі вони змінили світ.
Якщо якийсь малий у бідному районі захоче танцювати, як Джексон, і піде на заняття танцями - то це чудово. Знаменитості дуже впливають і краще якщо вони їздять на ровері, ніж тримають у гаражі десять непотрібних дорогих тачок. Хоч це, зрештою, особиста справа кожного.
будда, лао цзи, ісус і магомет - цінні тільки тим, що вони проповідували, а не центральністю своїх фігур.
от ти кажеш, що у магомета було присутнє марнославство, ще в когось там кілька тачок в гаражі - в тих всіх "легендах" ще треба колупатися і вибирати, хто з них чого вартий, хто ідеальніший від іншого. я ж відкидаю їх всіх разом. ідеї приймаю, а нарощений міф зливаю. я маю на це право.
Звичайно, ти маєш на це право. Я не намагався тебе переконати в протилежному. Просто фраза "розкручені уроди" була якась дуже колюча Інакше, я б ні слова не написав.
Питання щодо цінності фігур чотирьох філософів і пророків дуже спірне і його можна розтягнути, як каучук. Якби не сила особистості, жоден з них не мав би авторитету і не зміг проповідувати. Вони - знаменитості свого часу.
Коротше кажучи, я намагався говорити про пересічних людей: таких, як я, і про місце рольової моделі у їхньому житті. Нам (пересічним людям) дуже важливо знати, що серед смертних були вже істоти, що змогли змінити хід власного життя, допомогти іншим людям повірити у те, що віра і наполегливість точать будь-який камінь. І любов, звичайно. Без неї ніяк :)
1) легенда в якій галузі? якщо питання поставлено у загальному, то воно як мінімум абсурдне
2) залежно що вважати легендою
3) стаття оформлена прескупо, жодної думки автора щодо поставленого опитування рокєрів, вже не говорю про роздуми автора
3) великі букви у заголовку явно не зроБЛЯТЬ легенду легендарнішою))
але якщо припустити що це стосується сучасної музики, то слід зазначити людей, що найсуттєвіше вплинули на неї.
Можу припустити, що це класики(Моцарт, Бах і ко.), Бітлз, Хендрікс, Майкл Джексон, Курт Кобейн, Ерік Клептон, Джо Дассен, Сатріані, ну і канєшна же МАААААААЙЙЙЙЛЛЗЗЗЗЗ, ЧУВААААНЯЯЯЯ!
ти шо прийшов на співбесіду про прийняття на роботу?
*легенда в якій галузі?*
*залежно що вважати легендою*
папустісь.
та автор просто хотів написати, шо він абажає Вітю Цоя. група крові на рукавє..! він для нього ідеал! і мені його шкода.
амен
та лан, могла би получитись норм стаття якщо прикласти чуть мозку і пальців до клави.
може наступного разу напише статтю, яка буде триматись тиждень в топі і назбирає стопіццот плюсів))
Пропоную всім погрустити по питанню ідеалу для автора статті
для мене :
по роботі в сфері - джобс той що яблучко
по боротьбі за ідею - Шухевич
по житті - мама
даже вкантакті по групам - Моррісон не має даже групи з більш як 200 чілавєк, причому і груп то 1-2, ше й рагульні які-то, а в Брюс Лі дахуя груп і одна даже на 10 тисячь. Фанаткі Джима будуть сасати каратістам Лі.
глянув це відєо, шо-то твій Ємєльянєнко пазорно виглядає. Брюс Лі його б вбив за пару сєк. Він дахуя дуарів пропускає. В голову. http://www.youtube.com/watch?v=O6ExAru7s58
да він пропускає тікі то шо можна, він тільки один раз пропустив жирну тєму, мож глянути його хайлайти, там його нігєр кинув на пазваночнік, так шо кожен би розклеївся, а він нє
(не памятаю як його звати просто, но єсі є желаніє можна найти)
а чо ємельянінці з того, що він пропускає? він досі жодного бою не програв, крім того разу, коли йому технічний зарахували. у брюса лі шансів би не було - вага не та.
ну різниця в тому, що тут жирна фігня, яка взагалі бійцем не являється, а так - падаюча груша. а ємєльянінко один з найсильніших бійців планети. і він брюса б розкатав і в тому числі через різницю в вазі, але це пустий спор
ну, по-перше, це не жирна фігня. боротьба сумо - такий самий стиль, як і бойове самбо росіянина.
вот шо казав сам Лі:
"Я вешу 70 килограммов. Если я не свалю соперника в три удара — мне конец. Я использую и руки, и ноги, а бью так быстро, что мне приходится замедляться, чтобы камера поймала мои движения. В моих самых первых дублях люди просто падали на землю, и было абсолютно незаметно, как я их бью.".
Але спір - так, тупий.
нема в мене ідеалів,легенд, в кожної людини є недоліки, є цікаві люди, які шось зробили чи шось тіпа того, багато вже тут написали,з багатьма погоджуюсь, С.Далі не було здається