да, жаль, доречі, буквально перед смертю він виграв справу в суді, судився з чуваком, який без офіційного дозволу написав і опублікував продовження роману "над пропастью во ржы"
Сегодня Россия отмечает юбилей Чехова
К 150-летию со дня рождения одного из величайших писателей мира во многих городах страны запланированы торжественные мероприятия.
КИЕВ, 29 января. Лидер Партии регионов (ПР), кандидат в президенты Украины Виктор Янукович в эфире телемоста «Симферополь-регионы» назвал писателя Антона Чехова украинским поэтом.
Как сообщает UBR, на вопрос ялтинцев о том, что будет с домом-музеем Чехова, Янукович ответил, что прекрасно осведомлен о том, что в Ялте отмечают «150 лет творчества Чехова», и сделает все, чтобы сохранить память о «великом украинском поэте».
После того, как Янукович первый раз произнес «украинский», выглядело так, будто ему подали знак, и он добавил: «украинский, русский, да и вообще поэт мирового значения».
Лидер ПР пообещал, что после своей победы подпишет указ о праздновании юбилея Чехова, «потому что Чехов — это великий и великолепный поэт».
до твого відома, "Над прірвою.." в багатьох штатах США була спочатку заборонена, хоча зараз - так, рекомендується до прочитання в межах освітніх програм.
та я створив цю статтю не в соболєзнованіє, їбать. чувак помер в 91 рік, жив абсолютно як хотів, собі в кайф. я не вважаю смерть кінцем і співчувати можна лише тоді, коли смерть передчасна. в його випадку, думаю, все ок.
просто фішка в тому, що він в 1965 році перестав видаватися і писав лише для себе, тому в його доробку на сьогодні - лише кілька оповідань, новел і один роман. Із 60-хх років він писав, фактично, в стіл. А письменник він, на мою думку, дуже хороший та модерновий для свого часу був. Тобто, тепер його родичі захочуть нажитися і можуть видати його писанину, якщо вона є.
Крім того, Селінджер забороняв екранізацію "Над прірвою…", хоча й до нього зверталися сотні раз. Думаю, тепер родина, знову ж таки, захоче заробити.
Його дочка стверджує, що старий Джером дав добро на публікацію своїх доробків саме після смерті. Кажуть, хата завалена рукописами і вони уже поділені на дві купи: червону, яку треба публікувати після смерті без редагування, і синю, яку треба редагнути. Побачим-побачим…