попередження за срач в благодійній статті.

| 0 | Розділ: Інше | 5 грудня 2009 8:45

шоб довго не розшаркуватися, ось тут почався повний бєзпрідєл: http://www.rock.lviv.ua/?category=7&article=18666
бажання помирити між собою непримиренців зрозуміле, з лічьною непріязню вже більшість якто звиклася (хоча нащо про це згадувати за кожної нагоди - неясно), з тим шо хтось там не вітається і не кланяється в пояс - теж вже мали б змиритися. але у враженнях посилати групу лічьно - неприпустимо. як за це взагалі рука піднімається плюсувати? http://www.rock.lviv.ua/?category=7&article=18666&com=476673
в шо ви перетворити статтю про благодійний концерт? ганьба! (я серйозно, не в абіду)

доводжу до вашого відома, що навіть попри відсутність бану на сайті, управу на неадекват знайти все-таки можна, повірте (не в абіду).
словом, останнє попередження неадекватним і псіхованим юзорам (тут мало бути мільйон смайлів), а далі запрошення на нові акаунти чарівним чином можуть припинити надходити.

сподіваюся, меседж зрозумілий.

п.с. до речі, переймати манеру ПИсаннннННя… аААААААААААаа!!!!!!!!!! зовсім не обов'язково чисто з почуття позафорумної симпатії.


---

ця стаття відразу буде закрита, оскільки дії адмінів надалі не підлягають обговоренню. хто хоче покидатися гнилими помідорами і тухлими яйцями, можуть скористатися приватними повідомленнями чи іншими засобами зв'язку, не засмічуючи простір форуму.

спасибі за увагу.
Хочеш відповісти? Авторизуйся!