незалежність - то коли люди з вищою освітою їдуть мити унітази за кордон.
незалежність - то коли свобода слова, але лаяти можна тільки попередній режим.
незалежність - коли діти мріють стати бандитами, а не космонавтами.
незалежність - це коли навколо весь товар - імпортний, але купуючи його ти почуваєшся патріотом бо на тобі вишита бабцьою та випрана мамою вишиванка.
незалежність - в кожносу серці, в тобі і в мені.
зі святом всіх!
угу, бабусина порадниця.
в твоїй школі звичайно такого не було. в тебе школа була зразу для емігрантів. там всі з дитинства всі мріють мити унітази, на думки про бандитів часу не вистачало.
шо ви ще робили? не думай. що мені не цікаво.
і не обовязково ставити дужочку після кожного коменту - і так всі зрозуміли, яку глузливу іронію викликає в тебе мій заєзжений стогін.
унітази - метафізичне поняття
прікольніше було в союзі. емігрантів майже не було бо всіх тримали в клітці. євреям тіки (хоть і с трудом) дозволяли емігрувати в результаті емігрували процентів 80 радянських євреїв. всі інші їм заздрили і уявляли собі шо закордон то манна небесна. ходили легенди - от ви УЯВЛЯЄТЕ там десятиметровий прилавок тіки для ковбаси і сотні видів ковсаси!! і ЧЕРГ НЕМА. Це ж рай! ше казали шо за кордоном НЕМА ДЕФІЦИТУ ГРЕЧКИ! от якби тоді людей в клітці не тримали виїхали б майже всі.
в тебе такі глибоке знання історії. я фігєю. звідки ти це все дізнався? там черги, були? і ковбаса? і шо, і євреї теж? капєц. пише ще шось таке.
гадаю такою цікавою, досі нікому не відомою ( хтось чув про черги в СССР? думаю ніхто не чув.), ти неабияк піднімеш інтелектуальний рівень цього сайту.
Не було черг в СССР? Спитай наприклад Керосіна або може сокира трохи памятає. І про дефцит ВСЬОГО мені не одна людина розказувала. Хібащо твій батько був секретар обкому, тоді да, він не стояв в черзі. про еміграцію євреїв в 70-80х нічого не чув? глянь в гуглі.
я займався колись шахматами. знаю шо якшо в 60-х американська школа шахмат представлялась практично одним лише Боббі Фішером, то вже до початку 90-х вона стала досить потужною і складалась восновном здогадайся з кого)
Анатолій Карпов розказував в одному інтервью, що коли був маленьким пуральським хлопчиком і тільки починав займатися шахматами, то думав що Ботвіннік, Нємцовіч,Таль, Корчной іт.д. - це не прізвища, а клички і що такі мають бути у всіх шахматістів. Казав, шо навіть собі шось таке придумав.
Ще була прикольна історія, коли юний Вайнштейн змінив прізвище на Каспаров (щоб люди не завідували), його вчитель Ботвіннік сварив, бо мовляв, я теж міг узяти мамине прізвище, щоб життя була спокійніше, але цього не зробив. Юний Гарік червонів, йому було встидно. Вже потім, коли пройшли роки, і Ботвіннік помер, Каспаров ненароком взнав, що прзівище в мами Ботвінніка було Рабінович. Дивно, для чого було їбати рібьонку-генію мозги? Шахматісти всі трошки с прідурью.
de‧pen‧dence /dû"pendëns/ also dependency [uncountable]
1 when you depend on the help and support of someone or something else in order to exist or be successful [≠ independence]
dependence on/upon
our dependence on oil as a source of energy
the financial dependency of some women on men
2 drug/alcohol dependenceMDD when someone is addicted to drugs or alcohol
3 technical when one thing is strongly affected by another thing
dependence of
the mutual dependence of profit and growth
та в значенні залежати від (доходу) ніхто і не сперечається. це і означає "надіятися на" (дохід), бути підтримуваним (доходом) чи просто матеріально - та інші семантичні розжовування. dependants - це взагалі утриманці )
усі посили пункєра - це addiction, що швидше є значенням "зловживання, прістрастіє, звичка, схильність". саме з такого стану і апелюють до "be free".
drug dependencу - це швидше залежність від ліків в сенсі необхідності, позитивної необхідності (як-от інсулін для діабетиків), а не романтичне балування наркотиками по тімоті лірі.
у вікі є хороші статті на тему різниці між адікшин і діпенденсі. також утворені прикметники від обох показують їхні відтінки трошки краще: addictive, addicted (той, що викликає залежність, узалежнений) порівняти з dependable (надійний, заслуговує довіри). ну ладно, можна ще розглядати відтінок, коли dependent - це залежний від обставин, себто "зумовлений". в переносному значенні можна намагатися звільнитися від такої залежності.
щоб не скочуватися в оффтоп і з огляду на календарний контекст, можна також розглядати dependent у значенні subordinate - підпорядкований, якою україна і була до здобуття незалежності. хоча зараз вона швидше є non-subordinate, but dependant - непідпорядкована, але і не самодостатня. якось так.
Богданьчик, киця, шоб тобі гарно велося, добре вчилося, шоб ти закінчив нашу срану академію - прибиральники закордоном зара дуже потрібні, тому вчися. шоб тебе дівчата не оминали і гопи не піздили. Нехай над тобою завжди співає пташка- кропивниця. З Днем варєння!
ну не скажи…багато країн незалежні,але далеко не всі можна назвати слабкими і немічними…
незалежність це швидше або належність країни до сиьних світу цього,або її залежність від них
Дуже депресивні коменти. В будь-якій країні День Незалежності - головне свято. Щоправда, я свята взагалі не люблю, але, тим не менше, думаю, якби всі, хто незадоволений, пожили б за совка, або в складі РФ, то так би не говорили. А життя собі кожний сам має влаштовувати, і люди з вищою освітою, які є толковими спєцами, майже завжди заробляють нормальні гроші. Інше питання, що зараз її цінність нівелюється через корупцію. Одним словом, нема чого демагогію розводити, не подобається Незалежність - ПНХ куда подальше, кордони відкриті
В будь-якій країні? У Великобританії святкують день незалежності? Якщо так, то від кого? А в Німеччині, Франції, Данії, Андоррі, Австрії, Іспанії, Люксембурзі?
Важен…по сути ничем, разве что зарплату дали 2х за смену и с туристом выпил пивка за прекрасное будущее нашей страны. Независимости вообще не существует как я себе представляю, ну ет где-то рядом с чувством что каждый раз когда с утра ты просыпаешься то знаешь все что тебе надо ет воздух и солнце за окном ) и то потому что без них как-то неудобно )))