ІнфоПравила і поради → Загальні поради щодо оформлення статей

Старайтесь висловити власну думку
Якщо ви пишете статтю на цікаву для вас тему, висловлюйте власну думку якомога докладніше. Не створюйте статтю з одними лише посиланнями, відео, зображеннями, смайлами чи текстом, скопійованим з інших джерел. Спробуйте написати хоча би декілька речень. Стаття без вашої особистої думки буде неповною, нецікавою для інших, не спонукатиме їх перейти за вашим лінком, подивитись ваше відео, прочитати скопійований вами текст, а також не зможе розвинути конструктивну дискусію. Якщо ж не полінуєтесь і вкладете у статтю декілька хвилин власного часу, ви тим самим покажете, що вам важливе те, про що ви пишете, і до вашої статті будуть ставитись відповідно.

Дайте вашій статті хороший заголовок
Старайтесь дати статті такий заголовок, який би привернув увагу потрібного вам читача. Не створюйте статті з розмитим заголовком типу «Допоможіть», «Підкажіть», «Що робити» — заголовок повинен давати конкретне розуміння, про що йдеться у статті. Надто загальні заголовки не привернуть увагу тих, для кого вона написана.

Не нехтуйте типографікою
Типографіка — набір норм та правил оформлення друкованого тексту. В більшості випадків цими правилами можна знехтувати. Не обов'язково завжди ставити тільки правильні лапки («» і „ “). Не обов'язково всюди вживати тільки правильне тире (—). Тим не менше, дотримання типографських традицій зробить ваш текст приємнішим для ока читача. А це досить важливо, адже текст — найголовніша складова сайту. Не дизайн і не структура, а саме текстовий вміст сайту створює його основу. Саме тому ми дуже переконливо просимо вас не писати текст КАПСЛОКОМ (лише прописними літерами), не користуватись різноманітними ~={!!!ТеКсТоВиМи ВиДіЛеНнЯмИ!!!}=~, помірно вживати знаки пунктуації, графічні та текстові смайли — надмірне користування цими засобами неодмінно приверне до вас увагу модераторів. А якщо ви пишете статтю чи афішу на головну сторінку сайту, спробуйте все-таки користуватись типографськими лапками та тире, починати речення з великої букви і дотримуватись інших загальноприйнятих норм. Хороша типографіка — це повага до читача.

Користуйтесь функцією попереднього перегляду
Перед тим, як зберегти статтю, перегляньте її за допомогою кнопки «попередній перегляд». Так ви можете бути впевненим, що не допустили граматичних помилок і правильно використали спеціальні теги.
До речі, ця функція працює і для коментарів.

Пам'ятайте, що для оголошень є окремий розділ
Щоб відокремити барахолку від форуму, було створено розділ «Оголошення». Саме туди треба розміщувати статті типу «продам», «куплю», «гурт шукає музиканта» або «музикант шукає гурт». При спробі розмістити оголошення на форумі статтю видалить один з модераторів, а автор отримає попередження чи бан (залежно від кількості попередніх порушень).

Статті та афіші для головної сторінки варто готувати більш ретельно
Перед тим, як стаття чи афіша потрапить на головну сторінку сайту, її переглядає модератор. Тому якщо ви хочете, щоб ваша новина, інтерв'ю, звіт з концерту чи афіша потрапила на головну сторінку сайту, старайтесь оформити її із дотриманням усіх правил.

Пам'ятайте: rock.lviv.ua — сайт не тільки про рок-музику!
«Дотриматись усіх правил сайту» не означає «писати статті та коментарі виключно про рок-музику». rock.lviv.ua — сайт про відмінний від загальноприйнятого спосіб мислення, про те, на що не звертають увагу чи не помічають інші, що виходить за рамки рутини і сірих буднів, про те, що крутиться в голові, але немає кому сказати, що хочеться обговорити з однодумцями, про все те, що може стати словами до пісні будь-якого із численних піджанрів стилю «рок». Адже поняття «рок» є дуже широким, не кажучи вже про те, що часто він визначає світогляд і стиль життя. Рок не обмежується музикою, тому не варто зациклюватись лише на ній.